01 Ağustos 2012

# China Glaze #

Herkese merhabalarr :)

Bugün uzun zamandır merak edip almak istediğim china glaze ojeyi kozmetiksite.com 'dan aldım. Büyük ihtimal yarın elimde olacak ve bende size sürüp sürüştürüp tanıtacağım :) :) :) ... Bu markayı bir sürü blogta gördüm ama bir türlü almaya fırsatım olmadı, kısmet bugüneymiş :) O yüzden daha gelmeden benim için değerli oldu diyebilirim :) 
Neyse yine çenem düştü uzun yazmadan nedense rahat edemiyorum neyse :D Bilmeyenler için China Glaze 'i Tanıyalım bakalım... (( Kimmiş, neyin nesiymiş :) :) )) 
 •         Amerika’nın ve Dünya’nın en çok tercih edilen en prestijli ve kuvvetli markalarından biridir.
 • -          Renk seçeneği ve çeşitliliği en geniş olan oje markasıdır.
 • -        Her sene yeni koleksiyonlar ve renkler eklenir.
 • -        China Glaze isim anlamıyla China  Cini,Porselen, Glaze ise ışıltı,parlaklık demektir. Yani Porselen parlaklığında tırnaklar!
 • -        China Glaze ojeler çok kolay sürülür, fırça darbesi bırakmaz. Tek kat sürmek yeterlidir. Kreme gerek yoktur. Bu da ojenizi daha çok kullanabileceğiniz anlamına gelir. ( en güzel özelliklerden biri bencee :)
 • -        Bu sebeple China Glaze ojelere ismini veren ve bu markanın en önemli özelliği olan parlak bitirişi veren Çin kilini sertleştirici olarak kullanırız. Bu madde ojenizin tırnağın üzerinde çok uzun ve kuvvetli bir tutuculuk yapmasını sağlar. Alt ve üst kaplama(Top/base coat) ile birlikte kullanıldığında ojenin ömrü uzar, 4-5 gün ömrü vardır.
 • -        İçindeki kristal parçacıkları ve Bilye kapak özelliği sayesinde ojenizin ömrü uzun olur, şişe içinde kuruma yapmaz! Bir şişeden tam verim alabilirsiniz!
 • -        China Glaze ojeler ile Ebru Sanatını uygulayabilirsiniz. China Glaze ojelerin kimyası Ebru Sanatı için uygundur.
 • -        China Glaze Amerika’da çok popülerdir. Hollywood yıldızlarının bir kısmı düzenli olarak China Glaze kullanmaktadırlar. Buna en iyi örnek son ‘ Bad Romance ‘ Klibinde 70576 Liquid Leather ojesini kullanarak klip çeken ‘Lady Gaga’dır.


Neden China Glaze?

Çünkü tırnaklarınız sizi anlatır! Duygularınızı, hayat stilinizi,

zevklerinizi ve hatta o gün nasıl hissettiğinizi en iyi ifade eden

parçanızdır tırnaklarınız. Her bir renk ayrı bir hikâyeyi, olayı

ve duyguyu temsil eder. Aşağıdaki kadına bir bakın; ne görüyorsunuz?

Aynı insan, her karede farklı bir şey anlatıyor;

Ümidi, mutluluğu, utangaçlığı, muzırlığı ve cazibeyi

görebiliyor musunuz? Bunların hepsi sadece bir

renk değişimi ile gerçekleşiyor. Sizin içinizde kaç kadın var? China Glaze renkleri ile onları dışarı çıkarın!


China Glaze Özellikleri
Marka sadece oje üretmekle olunmuyor. 100’lerce renk seçeneği bulunan China Glaze ojeler tırnak bakım ürünleri ile birlikte kullanıldığı zaman çok daha uzun ömürlü oluyorlar. China Glaze markası tırnağınızın sağlığını ve performansını düşünüyor. Yardımcı tırnak bakım ürünleri ile seçtiğiniz rengi destekleyebiliyor, alt ve üst kaplama kullanarak içinizdeki kadını 1 hafta boyuncu dışa vurabiliyorsunuz! China Glaze ojelerin kalıcılığını sağlayan 2 ana özelliği vardır; Kendine has bilye kapağı ve içindeki kristal parçacıkları sayesinde kuruma yapmaz, bir şişeden tam kullanım çıkmasını sağlar.  China Glaze ojelere ismini veren ‘Çin Kili’ sertleştirici olarak kullanılır ve tırnağın üzerinde harika bir tutuş ve kalıcılık sağlar.

Ebru ile ilgili birkaç argüman
Bir birinin tıpatıp aynısı 2 Ebru çalışması yoktur! Siz de China Glaze ojelere has Ebru sanatı ile istediğinizi desene yaratabilir, tırnağınıza taşıyabilirsiniz


İsteyen herkes bu adresten China Glaze ojelere ulaşabilir. Türkiye de’ki tüm renkler bu adreste mevcuttur.
Satın almak için sizleri buraya alayım efenim :) :) :)
Facebook adresi:
Hepinizi kocaman öptüm :*
Beni takipte kalın :)) 

2 yorum:

 1. Bende ilk china glaze ojemi çekilişten kazandım :D ikinci ojemide gene çekilişten kazandım :)

  YanıtlaSil